Zubní pohotovost

Občas se to stane a je to zoufalé. Ve chvíli, kdy už ani prášky proti bolesti nezabírají, je jasné, že jedinou zbývající možností je návštěva zubaře. I pro tyto krajně nepříjemné okamžiky nabízíme řešení. Dobrá zpráva je, že máme prakticky 100% úspěšnost rychlého odstranění bolesti.

Je pravděpodobné, že tyto stránky čtete v momentě, kdy takový problém máte, nebo ho má někdo ve Vašem blízkém okolí. Tedy rychle k věci:

  • Zavolejte nám na recepci na telefonní číslo 273 136 310. Pokud voláte mimo běžnou ordinační dobu a ozve se Vám záznamník, můžete volat na mobilní telefon 775 325 097.
  • Bude-li to jen trochu možné, pokusíme se Vám vyjít vstříc a najít v akutním režimu (do několika hodin) čas na ošetření a v první řadě Vás zbavit bolesti. Snažíme se mít v našem rozvrhu alespoň půlhodinovou rezervu pro tyto nenadálé situace. A je-li problém večer, můžeme do ordinace po dohodě dojet. A ačkoli dostupnost kdykoli negarantujeme, většinou jsme schopni vyhovět, případně Vás nasměrovat k alternativnímu řešení.
  • V dohodnutý čas se prosíme dostavte co možná nejpřesněji, abychom Vás mohli rychle ošetřit.
  • Je možné, že v režimu pohotovosti Vás po dohodě pouze zbavíme bolesti a bude nutné následné doošetření či odstranění samotné příčiny problému. Takové ošetření společně naplánujeme co možná nejdříve.