O nás

Náš sehraný tým

portrait1

MUDr. Sabina Moravcová
Zubní lékařka

.
MUDr. Moravcová absolvovala lékařskou fakultu, obor stomatologie na Palackého Univerzitě v Olomouci. Po ukončení studia pracovala ve dvou renomovaných stomatologických centrech v Praze, kde získala řadu zkušeností v oboru záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky. Od roku 2008 pracuje ve své stomatologické praxi, kde svým klientům léčí bolest a vrací jim na tváře úsměv. Ve spolupráci s MUDr. Janem Streblovem a MUDr. Martinem Tomečkem se podílí na rozsáhlých rekonstrukcích a náhradách zubů pomocí zubních implantátů. Pravidelně se účastní specializačních kurzů, odborných přednášek a konzultačních seminářů v Česku i zahraničí. V soukromí ráda lyžuje, cestuje a věnuje se své rodině a zbyde-li čas i zahradě.

portrait2

Alice Kouřilová
Zubní asistentka

portrait3

Markéta Mahlová
Zubní hygienistka

Ordinace

Dostupnost
Ordinace se nachází blízko metra C Kobylisy (tramvajová zastávka Vozovna Kobylisy). Z centra a z větší části Prahy k nám dorazíte i díky tunelu Blanka autem do 15 minut.
Parkování
Tradiční pražský motoristický problém je u nás vyřešen - u nás zaparkujete kdykoli a zdarma v garáži pod budovou. Parkovat je možné i v ulici před budovou, kde je zpravidla dostatek volných míst.
Zázemí
Wifi, klimatizace, občerstvení, bezbarierový přístup, moderní interiér v nové multifunkční budově - to jsou jen některé výhody našeho zázemí, které jsou Vám k dispozici.
Pohodlí
Staráme se během Vaší návštěvy u nás o Váše pohodlí. Uklidníme Vás příjemnou hudbou, posadíme Vás do pohodlného křesla a poskytneme Vám veškerý komfort bezbolestného ošetření za použití nejmodernějšího vybavení.